środa, 20 marca 2013

8 miesiąc


Ośmiomiesięczna Hania to już niemały urwis ;)
Czasem wydaje się, że celowo robi coś, czego zabronili rodzice, patrząc przy tym swoim zawadiackim spojrzeniem, czy aby na pewno się widzi co robi :)
Z tego powodu wczoraj w naszych gniazdkach zawitały zabezpieczenia. Mała ma zapędy na elektryka! 
Potrafi już dobrze gryźć pokarmy typu chrupki, itp. Sama pije z butelki i kubka niekapka, robi mostek opierając się na stopach i rękach, przyjmuje pozycję czworaczną, pełza z prędkością wyścigówki, umie wiele gestów i lubi niektóre z nich nadużywać (np.: papa). Tuli się, daje buziaki, szczypie, ciągnie za włosy, robi a kuku i cieszy się przy tym niebywale :)
W dodatku po tym jak mama próbowała zasięgnąć rady od czytelników w związku z usypianiem, które sprawia nam ostatnio problemy (mimo, że wiele osób czytało niestety nikt nie poradził - pewnie uznając, że sprawa beznadziejna ;p) Hania postanowiła ciut poprawić jakość zasypiania, a w dodatku śpi dłużej. 
Ale to dopiero od wczoraj więc pozostaje na razie ufać, że to trwała zmiana ;p

Warto też wspomnieć przy tym podsumowaniu, że Hania jest postrachem dla niektórych ;) Panicznie boi się jej jedna koleżanka. Reaguje ona na pełznącą z wielkim entuzjazmem w jej stronę Hanię wielkimi oczami i płaczem :) Mamy nadzieję, że etap ten przejdzie i jednak małe się polubią obustronnie, przynajmniej tak, jak lubią się ich mamy :))

Ech ani się nie obejrzymy a tu już roczek będzie! :))zdj. pod tytułem - "łooo - będę miała rodzeństwo :)"


2 komentarze:

  1. łooo - wyglądasz na tym zdjęciu całkiem podobnie do mnie ;) objętościowo, oczywiście ;) choć w niedzielę tego nie zauważyłam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. haha Asia bo to też od innych czynników zależy - ps.: zdj jest właśnie z niedzieli ;p

    OdpowiedzUsuń